O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Transport medyczny oraz sanitarny Warszawa

Oferujemy kompleksowy transport medyczny oraz transport sanitarny w Warszawie i okolicach. Jesteśmy liderem na rynku usług transportów medycznych w Polsce. Posiadamy flotę nowoczesnych ambulansów medycznych, które spełniają wszystkie wymogi Narodowego Funduszu Zdrowia. Każdy z ambulansów posiada dwa niezależne systemy łączności. Świadczymy usługi na terenie całego kraju.
tel: 22 535 91 51
Zamów transport

Transport medyczny chorych Warszawa

Transport medyczny to usługa polegająca na przewozie Pacjenta karetką pogotowia, z noszami do jednostki służby zdrowia, z możliwością opieki medycznej, w sytuacji zdrowotnej wykluczającej możliwość samodzielnego poruszania się. Nie jest to usługa pogotowia ratunkowego, które wzywa się w warunkach zagrożenia zdrowia bądź życia. Usługę transportu medycznego realizujemy na terenie Warszawy.

Transport sanitarny Warszawa

Transport sanitarny w Warszawie odbywa się z wykorzystaniem karetek typu “T”. W skład zespołu transportu sanitarnego wchodzą kierowca oraz ratownik. Falck Medycyna jest dysponentem, zakontraktowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, Zespołów Transportu Medycznego. ZTM realizuje świadczenia w przypadku konieczności przetransportowania Pacjenta między świadczeniodawcami realizującymi świadczenia gwarantowane z zakresu leczenia szpitalnego, w następujących stanach chorobowych:

​1) niewydolność oddechowa wymagająca sztucznej wentylacji; ​
2) niewydolność układu krążenia; ​
3) stany wymagające interwencji chirurgicznej i po zabiegach; ​
4) inne (np. drgawki).

W przypadkach uzasadnionych medycznie, obowiązek zapewnienia opieki lekarskiej podczas transportu, spoczywa na podmiocie zlecającym transport. Transporty medyczne odbywają się ze szpitala do szpitala, w systemie "z łóżka do łóżka".

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.