Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Pomoc psychologiczna - nowy projekt i kolejny Partner Falck Medycyna

Nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Nie Widać Po Mnie

https://www.facebook.com/profile.php?id=100083547483454

W ramach projektu #WySPA liczna grupa pracowników przedsiębiorstwa będzie miała dostęp do platformy, w której czekają na nich lekarze psychiatrzy i psycholodzy.

Ponad 1700 osób ma teraz szansę skorzystać z wideokonsultacji, rozmów telefonicznych i za pośrednictwem czatu. Będą one realnym wsparciem psychicznym dla osób wykonujących ten trudny, stresogenny i wymagający zawód.

Różne badania pokazują, że nawet 22% ratowników medycznych może cierpieć na zaburzenia lękowe, a u 10% pojawiają się objawy depresji.

Ta grupa zawodowa jest też bardziej narażona na wypalenie zawodowe oraz stres pourazowy.

Program WySPA będący inicjatywą Fundacji NWPM, powstał także z myślą o nich.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100083547483454

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.