O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Podpalono ambulans dla Ukrainy

Sześć karetek i cztery samochody osobowe, dzięki działalności Fundacji Moc Przyszłości miały zostać przekazane na Ukrainę i tam nieść pomoc medyczną. Niestety, podpalacz w Radłowie w powiecie tarnowskim zniweczył część wysiłku, podpalając dwa ambulanse. Jeden uległ kompletnemu zniszczeniu, drugi uległ poważnym uszkodzeniom.

https://tvn24.pl/krakow/radlow-podpalona-karetka-fundacji-moc-przyszlosci-miala-jechac-w-konwoju-humanitarnym-do-ukrainy-6796393

Policja zatrzymała podpalacza. Wiadomość wywołała natychmiastową reakcję. Zniszczony ambulans został zastąpiony innym. Decyzję o przekazaniu ambulansu podjęła dyrekcja szpitala powiatowego w Nowym Targu. – Przekażemy w pełni sprawną karetkę transportową z naszych zasobów. Dodatkowo wykonamy wszelkie konieczne przeglądy – na Ukrainie z pewnością ten sprzęt będzie intensywnie eksploatowany. Ukraiński personel medyczny mierzy się teraz z sytuacjami i pracą, które nawet trudno sobie wyobrazić. Szpital w Nowym Targu wyraża solidarność z naszymi odpowiednikami po ukraińskiej stronie. Jesteśmy z Wami. Niech ta karetka będzie tego potwierdzeniem – powiedział dyrektor nowotarskiego szpitala Marek Wierzba. Falck przekazał do tej pory łącznie 32 w pełni wyposażone ambulanse ze swoich europejskich zasobów na potrzeby walczącej Ukrainy.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.