Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Falck Medycyna Partnerem Raportu SeniorAPP

🤝🏻 Jesteśmy Partnerami raportu SeniorApp: “Ocena potrzeb w zakresie wsparcia dla Seniorów w Polsce” ❗

Publikacja powstała we współpracy z wieloma ekspertami zajmującymi się tematyką proseniorską w oparciu o badanie opinii prawie 1400 osób z całej Polski👵👴

Celem badania @SeniorApp jest:🔸wyznaczenie obszarów niespełnionych oczekiwań Seniorów🔸znalezienie przyczyn poczucia osamotnienia osób starszych z ich problemami 🔸porównanie perspektyw osób potrzebujących i opiekunów🔸budowanie świadomości społecznej na temat potrzeb Seniorów.

Mamy nadzieję, że wnioski płynące z analizy raportu posłużą nie tylko jako narzędzie do refleksji i dyskusji, lecz będą także drogowskazem ku poprawie jakości życia Seniorów w Polsce. Grupa Seniorów z roku na rok rośnie a wraz z nią potrzeba zmiany i zaangażowania całego społeczeństwa.

Premiera raportu “Ocena potrzeb w zakresie wsparcia dla Seniorów w Polsce” odbędzie się już 23 listopada podczas konferencji, na której przeprowadzona zostanie również debata pod hasłem “Problemy finansowe, brak czasu ze strony bliskich, samotność - analiza przyczyn i próba odnalezienia rozwiązań problemów Seniorów”. Do zobaczenia w Łodzi!

Transmisja z konferencji >>>>> https://fb.me/e/2lBrJt5CP

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.