Wykonaj test na COVID 19
Sprawdź

Usługi

Codziennie reagujemy na trudne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego z nas.
Nasi doświadczeni Pracownicy zapewniają skuteczną pomoc dla osób w pilnej potrzebie. Zawsze.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
oferta pracy falck medycyna

Ratownik medyczny

Falck transport medyczny

Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Aktualnie do naszego zespołu w Wejherowie poszukujemy osób na stanowisko: Ratownik Medyczny/ Ratownik Medyczny - Kierowca

Zakres obowiązków:

Transport międzyszpitalny pacjentów i opieka nad nimi w trakcie transportu, Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania:

Dyplom Ratownika Medycznego - WARUNEK KONIECZNY,
3-letnie doświadczenie w pracy ratownika w RTM lub SOR - mile widziane, Uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych (WARUNEK KONIECZNY dla Ratowników-Kierowców).

Oferujemy:

Przyjazne środowisko pracy, kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach,
Stabilność i elastyczność zatrudnienia,
Dowolną formę zatrudnienia lub współpracy,

Abonament medyczny oraz kartę sportową z dostępem w całej Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 510 202 155 lub przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Składając aplikację na niniejsze ogłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe przekazane nam za pośrednictwem portalu rekrutacyjnego przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Falck Medycyna Sp. z o.o. 

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie: Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy.

Zostaw nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą

Załącz swoje CV - format pliku: pdf

Warszawa kup abonament
Sprawdź