Zamawianie transportów 22 535 91 51

Nagroda Uznania Falck

W Falck dostrzegamy i doceniamy pracowników, którzy wyróżniają się wyjątkowym zaangażowaniem w wykonywaną pracę i swoją postawą dają przykład innym. Nasi Ratownicy, Pielęgniarki, Kierowcy i Lekarze na co dzień wykonują ciężką i pełną poświęcenia pracę, służąc i pomagając innym. Ale nie tylko oni zasługują na uznanie. Nasza Administracja to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Ich praca, choć inna niż ta, którą wykonują Pracownicy pierwszej linii, jest niezwykle ważna dla prawidłowego i sprawnego funkcjonowania naszej firmy.

W tym roku grupa Falck A/S podjęła inicjatywę kwartalnego nagradzania swoich wzorowych Pracowników na całym świecie. Nagroda Uznania dla Pracowników przyznawana jest tym, którzy wykazują się szczególnym zaangażowaniem w pracy, wzbudzają podziw wśród kolegów, oraz kształtują wzorce wybitnej postawy zawodowej. Osoba nagrodzona otrzymuje dyplom oraz Voucher do lokalnej restauracji o równowartości 1000 duńskich koron.

Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić, że mamy pierwszego laureata kwartalnej Nagrody Uznania Falck w Polsce!

Nagrodzony został Pan Damian Karp, Administrator Systemów Medycznych, pracujący w Warszawie, w zespole Dyrektora ds. Medycznych Remigiusza Moryto.

Damian jest odpowiedzialny m.in. za nadzór nad prawidłowym działaniem KS-SOMED, a w ostatnich miesiącach był zaangażowany w prace związane z wymianą systemu KS-SOMED na eZOZ i wprowadzaniem elektronicznej dokumentacji medycznej. Damian odpowiada również za kontakty z NFZ oraz przygotowywał oferty do kontraktacji NFZ a następnie nadzorował adaptację systemu do nowych umów i szkolił pracowników regionów. Być może mieliście okazję poznać Damiana osobiście, lub na co dzień z nim pracujecie. Damian to kopalnia wiedzy i człowiek, który chętnie tą wiedzą się dzieli. Cieszymy się, że mamy tak wartościowego i oddanego członka naszego zespołu!

Serdecznie gratulujemy Panu Damianowi i życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy w Falck!

 

foto: unsplash.com