Usługi

Codziennie reagujemy na trudne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego z nas.
Nasi doświadczeni Pracownicy zapewniają skuteczną pomoc dla osób w pilnej potrzebie. Zawsze.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
oferta pracy falck medycyna

Ratownik medyczny / Ratownik Medyczny - Kierowca

Falck transport medyczny

Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Aktualnie do naszego zespołu w Gdańsku poszukujemy osób na stanowisko:

Ratownik Medyczny/ Ratownik Medyczny - Kierowca

Zakres obowiązków:

  • Transport międzyszpitalny pacjentów i opieka nad nimi w trakcie transportu,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania:

  • Dyplom Ratownika Medycznego - WARUNEK KONIECZNY,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy ratownika w RTM lub SOR,
  • Uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych (WARUNEK KONIECZNY dla Ratowników Medycznych - Kierowców).

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy, kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach,
  • Stabilność i elastyczność zatrudnienia,
  • Dowolną formę zatrudnienia lub współpracy,
  • Abonament medyczny oraz kartę sportową z dostępem w całej Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Składając aplikację na niniejsze ogłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe przekazane nam za pośrednictwem portalu rekrutacyjnego przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Falck Medycyna Sp. z o.o.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie: Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy.

Zostaw nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą

Załącz swoje CV - format pliku: pdf