Usługi

Codziennie reagujemy na trudne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego z nas.
Nasi doświadczeni Pracownicy zapewniają skuteczną pomoc dla osób w pilnej potrzebie. Zawsze.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
oferta pracy falck medycyna

LEKARZ - WIZYTY DOMOWE

Falck transport medyczny

Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy lekarza w celu realizacji wizyt domowych.

Zakres obowiązków:

  • Teleporady, wizyty stacjonarne u pacjentów dorosłych i dzieci,
  • Domowe wizyty u pacjentów transportem służbowym.

Organizacja pracy:

  • Przyjmowanie pacjentów dorosłych i dzieci,
  • Dyżur w dzień powszedni i weekend – 1 lekarz (godziny do uzgodnienia).

Wymiar czasu pracy:

  • minimum 10h tygodniowo w dni powszednie i weekendy.

Rodzaj umowy: umowa zlecenie lub kontrakt.

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy, kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach,
  • Stabilność i elastyczność zatrudnienia, elastyczny czas pracy,
  • Abonament medyczny oraz kartę sportową z dostępem w całej Polsce na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt pod numerem: 517 344 107 lub przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Składając aplikację na niniejsze ogłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe przekazane nam za pośrednictwem portalu rekrutacyjnego przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Falck Medycyna Sp. z o.o.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie: Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy.

Zostaw nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą

Załącz swoje CV - format pliku: pdf