Ratownictwo 22 535 91 55

Bożonarodzeniowe życzenia od Tobiasa Gæmelke – Szefa Pionu Portfolio

Z pozdrowieniami od Tobiasa Gæmelke, Szefa Pionu Portfolio, pragniemy przekazać Bożonarodzeniowe oraz Noworoczne życzenia !

 

Moi drodzy,

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok tuż za rogiem, wkrótce będziemy mówić o 2021. Patrząc na rok 2020, jaki to był rok! Myślę, że można uczciwie powiedzieć, że nie mam nadziei przeżyć kolejnego roku, takiego jak 2020, a wszystko to dzięki pandemii Covid19.

W całym Falck byliśmy i jesteśmy dotknięci pandemią. Niektóre podmioty w Falck dotknięte są bardziej niż inne, ale w przypadku większości podmiotów mamy spadek przychodów i Ebity w porównaniu z rokiem 2019.

Również w naszej działalności w zakresie pomocy drogowej w krajach skandynawskich zaobserwowaliśmy znaczny spadek aktywności ze względu na przestoje i mniej podróży. Wiem, że po drugiej stronie wyjdziemy silniejsi, dotyczy to wszystkich podmiotów!

Jeśli uda nam się uniknąć kolejnych pełnych lockdown’ów  wydaje się, że nasze firmy PTS w Wielkiej Brytanii, Polsce i ZCK wracają do bardziej normalnego poziomu, zgodnie z działalnością przed pandemią. W Australii firmie udało się przejść Pandemię bez większych wstrząsów, a prognozy na 2021 rok wyglądają pozytywnie.

W naszych oddziałach kadrowych w Danii i Szwecji oraz w naszej klinice w Szwecji widzimy dobrą aktywność pomimo pandemii.

W Danii Falck został poproszony o zwiększenie przepustowości testów Covid19 do 50 000 testów dziennie. W Portfolio Falck wykonujemy również testy Covid19 w naszym biznesie PTS w Polsce i właśnie rozpoczęliśmy testy w Szwecji, również w naszej firmie Staffing. Nie ma wątpliwości, że Falck i wy wszyscy jesteście częścią różnicy w walce z Pandemią i zapewniacie, że Falck wyjdzie po drugiej stronie.

Proszę o przyjęcie podziękowań dla naszych wszystkich pracowników w działalności Falck. Wasz codzienny wysiłek i ciężka praca, pomimo pandemii i wszelkich innych niepewności, są fantastyczne.

Spojrzenie na 2021 rok

Wchodząc w  2021 roku wydaje się, że na końcu tunelu pojawia się światło. Jeśli chodzi o Covid19, jest w drodze co najmniej jedna Szczepionka, miejmy nadzieję, że ustabilizuje to naszą działalność w trakcie / pod koniec pierwszej połowy 2021 roku.Widzimy pozytywny rozwój finansów ogółem dla portfela Falck w 2021 r. W porównaniu z 2020 r., Oczywiście Covid19 to czarny koń, ale jestem optymistą 🙂 Ponadto widzimy potencjał w kilku podmiotach i obszarach biznesowych, aby zwiększyć naszą działalność poprzez wychodzące nowe przetargi. Dziękuję wszystkim za wysiłek w 2020 roku. Wiem, że nie było łatwo przejść przez Pandemię, ale wszystkim udało się osiągnąć perfekcję! Jeszcze raz pragnę przekazać podziękowania oraz życzenia Wesołych Świąt wszystkim naszym kolegom. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku! Do zobaczenia w 2021 roku.

 

foto: unsplash.com