Zamawianie transportów 22 535 91 51

Wizytacja przedstawiciela Falck AS

W dniu wczorajszym i dzisiejszym w siedzibie Falck Medycyna w Gdańsku oraz na stacji Zespołów Transportu Medycznego odbyła się wizytacja przedstawiciela Falck AS z Danii,

 

Pana Tobiasa Gæmelke, Head of Falck Portfolio.

 

Pierwszego dnia zapoznał się z działalnością stacji Zespołów Transportu Medycznego FALCK Medycyna w Gdańsku i poznał zasady wykonywania transportów medycznych w Polsce. Spotkał się z przedstawicielami kadry medycznej FALCK Medycyna. W trakcie zaplanowanego spotkania przedstawiona została prezentacja pokazując pracę i struktury Spółki.

 

W dniu dzisiejszym Tobias Gæmelke odwiedzi nowoczesne Krajowe Centrum Dyspozytorskie obsługujące działania FALCK Medycyna w całym kraju. Zaprezentowane zostaną systemy zarządzania flotą, zespołami transportowymi oraz nowoczesny system i aplikacja do obsługi zgłoszeń wraz z elektroniczną dokumentacją medyczną. Część dnia zostanie poświęcona na spotkanie z przedstawicielami ambasady Królestwa Danii w celu omówienia strategii rozwoju spółki w Polsce oraz perspektyw współpracy miedzy oba krajami, zwłaszcza w zakresie wymiany doświadczeń i poprawy efektywności stosowanych rozwiązań w opiece zdrowotnej w Polsce.

 

Pan Tobias Gæmelke dołączył do zespołu FALCKA w roku 2011, gdzie przeszedł z firmy audytorskiej Deloitte, gdzie był księgowym. W latach 2011 – 2017 pełnił funkcję Dyrektora Finansowego FALCK Dania i Dyrektora Finansowego Ambulance na Europę Północną i Wielką Brytanię. W latach 2017 -2019 pełnił funkcję Dyrektora Finansowego (CFO/CCO) w Falck Assistance. W latach 2019 – 2020 był Dyrektorem Zarządzającym FALCK Północna Kalifornia. Od roku 2020 jest Dyrektorem Generalnym FALCK.